Kamera endoskopowa

Kamera endoskopowa

Kamera endoskopowa to idealne urządzenie nie tylko do każdego gospodarstwa domowego, ale także służy do zoologii - wizualna kontrola w norach i schroniskach dla zwierząt, do kontroly budynków - miejsc, gdzie mieszkają nietoperze, przed wycinaniem drzew,  do archeologii - zwiedzanie wykopalisk, grobowce, sarkofagi,  do Medycyny - służy do szeregu badań, do których uprzednio były wymagane operacje do celów weterynaryjnych, gdzie również służy do szeregu badań, bez vymaganych operacji zwierząt  za co weterynarze są wdzięczni, dla serwisów samochodowych - do diagnozy napraw silnika pojazdów, kontrol technicznych bez demontażu, dalej znajduje zastosowanie w lotnictwie, w sferze wojskowej, w Policji,w pracach instalacyjnych sanitarnych,,elektrowniach, do tworzenia prezentacji, prac semestralnych i itp.
 Dzięki swojej fleksybilności, elastycznosci i możliwości wyboru właściwej  długości kablu, jest idealnym urządzeniem do kontroli miejsc trudnodostępnych. Kamera posiada diody LED i tym jest przygotowana zarówno do gorszej widoczności lub na  tryb nocny.
Opakowanie zawiera  uchylne lusterko 90 stopni, które można zamocować na kamerze dla obserwacji po stronach kamery i metalowy hak za  pomocą  którego można wyjmować lub przesuwać rzeczy.
 Jest wodoodporny, dlatego może być stosowany zarówno w środowiskach wilgotnych i mokrych. Do jej uruchomienia wystarczy tylko pobrać i zainstalować program z linku. Ze względu na swoją elastyczność i dostosowanie jest wygodny do wykrycia jakichkolwiek problemów w trudno dostępnych miejscach bez konieczności demontażu urządzenia, wystarczy tylko przesłać zdjęcie lub przesłać film wideo, .
Kamera endoskopowa to nie tylko bardzo przydatna pomoc dla swojej szerokiej  użyteczności, ale również bardzo oryginalny podarunek dla hobbystów, studentów i entuzjastów techniki.

Related Posts:

Kategorie

Najczęściej kupowane

Informacja

Nowe produkty

Promocje

Tagi